Współpracujemy z firmą:
DIAGNOSTYKA to największa, ogólnopolska sieć laboratoriów medycznych. Firma rozwija się nieustannie od 1998 roku, zapewniając Klientom najwyższą jakość badań i najlepszy poziom usług.
Kilkadziesiąt laboratoriów Grupy DIAGNOSTYTKA działających na terenie całego kraju, wyposażonych jest w najnowocześniejszą aparaturę obsługiwaną przez wysokiej klasy specjalistów. Firma zatrudnia obecnie ponad 1 300 pracowników, w tym największą w Polsce liczbę diagnostów z I i II stopniem specjalizacji. Ich pracę wspiera autorski Laboratoryjny System Informatyczny o nazwie „e-Lab”, oparty na technologii baz danych ORACLE. Poza rygorystyczną, wewnętrzną kontrolą jakości DIAGNOSTYKA stale uczestniczy w licznych, renomowanych, krajowych i zagranicznych programach kontroli zewnątrz-laboratoryjnej. Jakość usług potwierdza przyznany firmie certyfikat ISO 9001:2000.
Współpracując z kilkoma tysiącami Kontrahentów, DIAGNOSTYKA zdobyła największe doświadczenie w profesjonalnej obsłudze Klienta. Firma elastycznie dostosowuje się do potrzeb publicznych i niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej a także Klientów indywidualnych. Oferta DIAGNOSTYKI obejmuje ponad 1000 rodzajów badań; firma wykonuje rocznie ponad 15 milionów oznaczeń dla ponad 5 milionów Pacjentów. Pełny monitoring wyników badań na bieżąco udostępniany jest Kontrahentom przez Internet.
Pracując w oparciu o potencjał największej w Polsce sieci laboratoryjnej, DIAGNOSTYKA proponuje wszystkim podmiotom działającym na rynku usług medycznych najszerszą ofertę badań oraz pełną obsługę procesu analitycznego na najwyższym, światowym poziomie. Osobom prywatnym firma chce zapewnić przyjazną obsługę oraz łatwy dostęp do informacji i zaawansowanych możliwości diagnostycznych. Współpraca z DIAGNOSTYKĄ gwarantuje satysfakcję i wymierne korzyści; potwierdzają to zarówno doskonałe referencje od współpracujących szpitali i klinik, codzienne, partnerskie relacje z Kontrahentami oraz zaufanie i lojalność Pacjentów.
Pełną informacje o ofercie badań oraz serwisie usług, znajdą Państwo na stronie internetowej www.diag.pl

Concepts.pl